Jump to content
No Players
PSRPG SF
No Players
cs_militia
No Players
n/a
# Nickname Score Time Played
[ Official Bot ] LucQy 0 kills
BOT MUZYCZNY 0 kills
humidmango28 0 kills
ToJa 0 kills
SpizganyInaczej 0 kills
Marco Zielak 0 kills
BOTsultana (24/7) 0 kills
FREEZE 0 kills
Krzysio 0 kills
Wodnik 0 kills
Zglaszam sie 0 kills
KosmoS 0 kills
n/a

︻芫══一

Właściciel Serwera

Community Reputation

0 Nowy

About ︻芫══一

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wzór: Nick:Imię:Wiek:Posiadasz Admina na innej sieci/serwerze?[Tak/Nie]:Doświadczenie z amx[1-10]:Czas spędzony na serwerze (link do GT):Steam/Nonsteam:Obowiązkowa składka[11.07zl][Tak/Nie]:Sprawny mikrofon[Tak/Nie]:Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?:Kontakt:Zapoznałeś się z wymaganiami na Administratora serwera i spełniasz je w 100%?[Tak/Nie]: Podanie: Jeżeli nie spełniasz wymagań, to nie składaj podania na Administratora serwera. Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz składać minimum tydzień od jego odrzucenia. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum, a podanie zostanie automatycznie odrzucone. Dodatkowe informacje: Każda osoba, która zostanie przyjęta na Administratora serwera, będzie sprawdzana ze znajomości obsługiwania się panelem Administratora. Przez opiekunów bądź właścicieli serwera. Pisząc podanie, liczcie się, z tym, że sprawdzanie będzie się odbywało na teamspeak 3(Ts3) - (Najlepiej by było na teamspeak, ale jak komuś nie pasuje może być 'gg' lub forum gdzie wam będzie najlepiej)
 2. ︻芫══一

  Regulamin DD2

  Regulamin Serwera Only de_dust2: 1. Mikrofon Mutacja/16+ (Nie dotyczy Kobiet ani Adminów). 2. Na serwerze obowiązuje kultura. Można przeklinać, ale z umiarem. 3. Przez mikrofon nie krzyczymy ani nie puszczamy muzyki. 4. Na czacie, jak i na u@ nie spamimy. 5. Zakaz podszywania się pod graczy oraz administrację. 6. Zakaz używania cheatów/skryptów typu: wallhack, aimbot, triggerbot, auto BH itd. 7. Zakaz zmiany modeli postaci na brightness model i colors models - ESL. 8. Zakaz reklamowania innych forum i serwerów. 9. Na respie TT przebywamy do 1:30. 10. Admin nie banuje admina. 10. Zakaz dokupywania granatów na respie i spamowania nimi. 11. Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump" "G-Strafe" oraz "duck jump" (movement z dwoma skokami) 12. Nie obrażamy rodziny Gracza/Admina. 13. Nie obrażamy Graczy/Adminów. 14. W żadnym stopniu nie utrudniamy GRY. 15. Zakaz robienia reconnecta. 16. Nie można ustawiać obraźliwych nicków. 17. Nie wchodzimy na TXT. 18. Wykonujemy CELE MAPY (TT podkłada bombę | CT rozbraja bombę). 19. Nie prowokujemy drugiej osoby (kłótnie). 20. W pierwszej rundzie mapy, używamy tylko i wyłącznie pistoletu. 21. Zakaz wykorzystywania VIP/SVIP (Po kupnie broni na respie, a później zmiana broni za pomocą VIP/SVIP w trakcie trwania rundy). 22. Zakaz komunikowania się poprzez komunikatory głosowe w celu podania "infa gdzie jest gracz" (ts, skype, discord itp.) 23. Nigdy nie działamy na niekorzyść serwera/forum. 24. Zakaz spamowania jakimikolwiek granatami. 25. Nie podważamy decyzji ADMINA (Co ma robić i jak to ma robić). Uwaga! Regulamin może w każdej chwili ulec zmianie.
 3. ︻芫══一

  DOłaczenie

  Imię właściciela:Kamil Wiek właściciela serwera:29 Rodzaj Moda:COD MOD DD2 cs go do zrobienia Ilość Slotów:15 14 16 Hosting Serwera: liveserver.pl Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:28007/ https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:28010/ cs go nie ma Staż serwera:dopiero zaczyna Rozkręcony [TAK/NIE]: Bedzie w Śerode Reklama [Konkretne informacje]:kupuje na CSSETTI Coś o sobie i serwerze:Nie chce mi się rozpisywac coś o sb Dlaczego akurat my?: Chciałem dojść do was już gadałem z włacicielem sieci Udostępniasz serwer na konto sieci [TAK/NIE]: TAK Udostępniasz serwer do konkursów? [TAK/NIE]:TAK Czy udostępniasz jednorazowo dostęp do serwera w celu zabezpieczenia serwera [TAK/NIE]:TAK Kontakt do właściciela:64870663
 4. ︻芫══一

  Ognisty Layout By Karko85

  nieżle
 5. ︻芫══一

  Ognisty Layout By Karko85

  dam ci 5/10
×

Important Information