Jump to content
# Nickname Score Time Played
cGaming.pl@pukawka.pl 0 kills 18 hours, 54 minutes and 8 seconds
de_prodigy
No Players
n/a
No Players
de_dust2
# Nickname Score Time Played
BOTsultana (24/7) 0 kills
[CHCJTS] AnToNiO ViValDi 0 kills
[CHCJTS] jeÑ Ñ eм_przeмeĸ 0 kills
Parner 0 kills
â « â ª Poczekalnia â ª â « 0 kills
Tubis 0 kills
â ã ã ³ã ⠥© 0 kills
Gucio 0 kills
jeÑ Ñ eм_przeмeĸ 0 kills
á á á á á á á á á 0 kills
;-; 0 kills
:)123 0 kills
iOS_Client 0 kills
å ¸(ï¿£ã ï¿£)å ¸ 0 kills
n/a
Developer

Artanisxx

Developer

Community Reputation

3 Nowy

Social Info

1 Follower

About Artanisxx

 • Rank
  Właściciel
 • Birthday 03/26/1998

Additional information

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. tutaj będą dodawane nowości i zmiany dotyczące forum
 2. Artanisxx

  Banner dla forum

  Chciałbym prosić grafików o zrobienie banneru forum
 3. Artanisxx

  Hej

  elo
 4. Artanisxx

  Hejka !

  Witaj
 5. Artanisxx

  [ UbTeam ] HiTarii

  Wymagam tylko rzetelnej pracy od ciebie każda pomyłka lub złe zachowanie do graczy / użytkowników forum będzie karana 3 upomnieniami i degradacją natomiast oszustwa typu cheatowania na serwer będzie karalne natychmiastową degradacją
 6. Artanisxx

  Podanie by sQm - Moderator.

  przyjęte
 7. Artanisxx

  Siemano

  elo
 8. Artanisxx

  Siemanko

  Witaj
 9. Wymagania: Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu Znajomość regulaminu Minimum 16 lat Brak ostrzeżeń na forum Obowiązki: Publikowanie newsów związanych z forum i serwerami, Publikowanie konkursów związanych z forum i serwerami, Organizowanie konkursów na FP, Wrzucanie memów związanych z grami, Opublikowane posty muszą wyglądać ładnie, nie robione na odpierdziel. Wzór: Imię: Wiek: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Czy pracowałeś już na fanpage?: Opisz siebie: Dlaczego akurat Ty?: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Kontakt:
 10. Wymagania: Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu Znajomość regulaminu Minimum 16 lat Brak ostrzeżeń na forum Obowiązki: Publikowanie newsów związanych z forum i serwerami, Publikowanie konkursów związanych z forum i serwerami, Organizowanie konkursów na FP, Wrzucanie memów związanych z grami, Opublikowane posty muszą wyglądać ładnie, nie robione na odpierdziel. Wzór: Imię: Wiek: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Czy pracowałeś już na fanpage?: Opisz siebie: Dlaczego akurat Ty?: Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Kontakt:
 11. Artanisxx

  wzór Podania na Redaktora

  Wymagania: Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji Pisanie sensownych postów Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu Posiadane 40 postów Umiejętność czytania ze zrozumieniem Znajomość regulaminu Minimum 16 lat Brak ostrzeżeń na forum W przypadku przykładowej pracy należy wykonać jeden dłuższy artykuł lub 3 krótsze pracę. Obowiązki: Moderowanie tematów Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu Być często aktywnym na forum Pomagać użytkownikom Tworzyć poradniki, pisać newsy, robić wywiady, gazetki itp. Reklamowanie Wzór: 1. Imię 2. Wiek 3. Doswiadczenie: (nazwy wcześniejszych innych sieci - informacje przekazać redaktorowi naczelnemu na PW) 4. Kilka słów o osobie: 5. Ile czasu poswiecasz na forum: 6. Znajomość interpunkcji i ortografii (1-10) 7.Przykladowe pracę 8. Kontakt
 12. Artanisxx

  wzór Podania na Grafika

  Wymagania: Znajomość ortografii Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej dwa tygodnie temu Posiadane 30 postów Umiejętność czytania ze zrozumieniem Znajomość regulaminu Minimum 15 lat Brak ostrzeżeń na forum Aktywność w dziale "Grafika" Obowiązki: Moderowanie tematów Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu Być często aktywnym na forum Pomagać użytkownikom Wykonywanie estetycznych prac na rzecz sieci i użytkowników Tworzenie poradników raz na miesiąc Wzór: Nick: Imię: Wiek: Jakich programów używasz do grafiki?: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Opisz siebie: Dlaczego akurat Ty?: Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Kontakt:
 13. Artanisxx

  wzór Podania na Uploader

  Wymagania: Min. 1 miesiąc staż na forum, Umiejętność korzystania z aplikacji download Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', Profesjonalne podejście do poprawy zawartości strony, Wrzucone co najmniej 5 plików, Nazwa tematu: [Uploader] NICK Obowiązki: Moderowanie i uploadowanie plików w Moderowanie w kategorii Programowanie Pisanie poradników w Strefa gier Edytowanie profilu użytkownika w przypadku złamania regulaminu Zgłaszanie podejrzanych plików oraz ich autorów Być często aktywnym na forum Pomagać użytkownikom Wzór: Imię: Data urodzenia: Opis swoją osobę: Pracowałeś już na forum o silniku IPS 4.4?: Dlaczego akurat ty powinieneś zostać uploaderem?: Linki do Twoich plików: 1- 2- 3- 4- 5- Kontakt:
 14. Artanisxx

  wzór Podania na UBTeam

  Wymagania: Znajomość ortografii Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu Posiadane 60 postów Umiejętność czytania ze zrozumieniem Znajomość regulaminu Minimum 16 lat Brak ostrzeżeń na forum Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. Obowiązki: Moderowanie tematów Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu Być często aktywnym na forum Pomagać użytkownikom Opiekować się działem "Strefa banów" Wzór: Nick: Imię: Wiek: Steam ID: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Opisz siebie: Dlaczego akurat Ty?: Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Kontakt:
 15. Wymagania: 200 sensownych postów, Min. 2 miesięczny staż na forum, Wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, Dobra opinia wśród administracji, Znajomość regulamin forum oraz regulamin moderatora na poziomie 'bardzo dobrym', Nazwa tematu: [Moderator] NICK Obowiązki: Moderowanie tematów Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu Edytowanie profilu użytkownika w przypadku złamania regulaminu Karanie użytkowników za nieprzestrzeganie regulaminu Być często aktywnym na forum Pomagać użytkownikom Wzór: Imię: Data urodzenia: Nick: Opis swoją osobę: Co Cię skłoniło do napisania podania: Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Kontakt:
×

Important Information